Batuta për të shoqin u bë virale, Françeska tregon çfarë i tha Ergysi kur e takoi! Ish-banorja e BBV zbulon kush fshihej pas veshjeve të saj të shtrenjta

Françeska Murati, banorja e Big Brother Vip 3, e cila u largua mbrëmjen e djeshme (18 maj) nga shtëpia vip, ka folur në lidhje me batutën që ka bërë për të shoqin, gjatë një bisede me banorët brenda shtëpisë, e cila u bë virale.

Ajo, në emisionin Big Brother Fun Club, tregoi se çfarë i tha bashkëshorti kur e takoi.

“U përqafuam, u puthëm dhe gjëja e parë që më tha ishte ‘zemra, unë jam bërë viral me dorinën. Edhe sot në mëngjes, kur kemi dalë në lagje për të pirë kafe, asnjë nuk e përshëndeste në emër por të gjithë e përshëndesnin si dorina. Thashë obobo ç’paskam bërë. Unë isha me mikrofon të fikur”, u shpreh missi.

Françeska gjithashtu ka shuar kuriozitetin e shumë njerëzve, se kush fshihet pas veshjeve të saja luksozve.

“Unë kam tre shoqet e mia shumë shumë të mira që janë kujdesur për mua gjatë gjithë kohës dhe nuk më kanë lënë asnjë sekondë të mos shkëlqej në atë shtëpi. Janë shumë shumë të mira dhe për çdo prime janë kujdesur në mënyrë kategorike që unë të isha e kombinuar me këpucë, me vëthë me fustane”.

Gjithashtu, ish-banorja ka zbuluar se fustanin e finale, Egla do e marrë nga ajo..

“Fustanin e Eglës për finale vetëm prisni që ta shihni se kam filluar që tani përgatitjet dhe do të jetë perfekt.”

Related Posts

Edona James: Prej e vogël kam pas qejf me qenë nuse, me qenë e vyeshme

Edona James së fundmi ka treguar se interesimi i saj për gjërat femërore ka qenë qysh kur ajo ka qenë e vogël. E ftuar në ATV, Edona…

UEFA merr vendim për Dakun, ky është dënimi

Shqipëria do të jetë me një lojtar më pak në takimin ndaj Spanjës, kjo pasi Mirlind Daku është dënuar me dy ndeshje moslojë. Dënimi për sulmuesin nga…

Ndeshja Kroaci-Shqipëri, UEFA e dënon sërish Shqipërinë

Komisioni i Etikës dhe Disiplinës në UEFA ka vendosur ta dënojë sërish Federatën Shqiptare të Futbollit me shumën prej 47,500 euro për shkak të incidenteve të ndodhura…

Kurti fton komunitetet joshumicë: Aplikoni për punësim në institucionet publike të Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje të rinjve dhe të rejave të komunitetit joshumicë të aplikojnë për punësim në institucionet publike të vendit. Në…

I vdiq babai në haxh, djali tregon bisedën e fundit me të

Mensur Gashi, djali i Muarrem Gashit i cili humbi jetën gjatë pelegrinazhit në Mekë, ka rrëfyer në një lidhje për emisionin “Review” në Euronews Albania se trupin…

Ky është 17 vjeçari i cili vdiq pas aksidentit me motoçikletë në Rahovec

Adonis Raba është 17 vjeçari i cili vdiq pas një aksidenti me motoçikletë në Rahovec. Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës i dyshuari përderisa ka qenë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *