Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Arbenita publikon foto atraktive nga Egjipti

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te kerkuara. Se fundmi ajo ka udhetuar drejt Egjiptit, ku sigurisht nuk munguan fotot per ndjekesit e saj te shumte….

Uau! Olta nuk e ndal palestren as gjatë shtatzënisë, befason me pamjet duke ushtruar!

Aktorja Olta Gixhari, e njohur për pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të “Big Brother VIP Albania”,  eshte mjaft aktive ne rrjete sociale. Ajo se fundmi ka…

Mark Zuckerberg reagon ndaj fotos së tij të edituar që çmendi rrjetin

Fotoja e edituar është marrë nga videoja e publikuar në ‘Instagram’ nga vetë bashkëthemeluesi i ‘Facebook’, i cili njoftonte se ‘Meta’ do të publikojë një version të…

Nuk e paskemi ditur, por Trejsi Sejdini qenka një amvise kaq e mirë

Me siguri as ju nuk e keni ditur, por Trejsi Sejdini qenka një amvise shumë e mirë. Ajo ka publikuar së fundmi foto teksa përgatit ushqimin dhe…