“Do vish të rrish tek shtëpia ime”, Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e edicionit të tretë të “BBV3”. Për këtë dhe banorët e shtëpisë kanë filluar të diskutojnë rreth planeve që kanë pas përfundimit të garës në “Big”.

Ka qenë Romeo dhe Heidi të cilët teksa qëndronin në ambientet e jashtme të shtëpisë, kanë diskutuar se çfarë do të bëjnë pasi të dalin prej atje.

Romeo është shprehur se Heidi do të shkojë të qëndrojë në shtëpinë e tij dhe lidhur me këtë Heidi duket se u tërhoq paksa duke e refuzuar kështu Romeon.

“E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh!”- u shpreh ajo.

Sakaq më vonë ajo shton se fillimisht do të qëndrojë disa kohë me familjarët e saj. Gjithsesi mbetet për t’u parë se si do të vazhdojë marrëdhënia e çiftit jashtë shtëpisë

Related Posts

Tha se Flori Mumajesi nuk i kthen mesazhet, Fifi: E kam lënë të qetë, po pres të më shkruajë vetë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi e ftuar në Top Arena ka zbuluar se si po shkon miqësia e saj me Flori Mumajesin, pas deklaratës së pa ditëve…

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Ish-banorja e “Big Brother Vip 2”, Dea Mishel, ka rrëfyer në studion e Top Arena se është përballur me shumë komente negative, pas ndërhyrjes së vështirë që…

Konfirmohet banori i parë i Big Brother VIP Albania 4?

Edicioni i katërt i Big Brother VIP Albania mund të nisë më shpejt se ç’mendoni. Tashmë kanë filluar përgatitjet e po ashtu edhe emrat e mundshëm se…

QKUK-ja me laboratorë të ndryshkur, por saktësia e analizave s’vihet në dyshim

Në ambiente me lagështi e ndryshk, laborantët e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) kryejnë mijëra analiza në ditë – të gjakut, të pështymës, të urinës e…

Vdes gazetari shqiptar nga Shkupi

Isuf Kadriu, korrespondent i Radios Evropa e Lirë në Shkup, ka vdekur papritur të dielën në moshën 52-vjeçare. Kadriu ka raportuar për REL-in prej Shkupit prej vitit…

Edona James: Prej e vogël kam pas qejf me qenë nuse, me qenë e vyeshme

Edona James së fundmi ka treguar se interesimi i saj për gjërat femërore ka qenë qysh kur ajo ka qenë e vogël. E ftuar në ATV, Edona…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *