A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Bukuroshja e njohur, Elita Rudi, është rikthyer me emision të ri pas një kohe të gjatë.

Në “The Elite Way” ndër të ftuarit ka qenë edhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Në një nga lojërat e programit, ajo ka vënë në siklet partnerin me një pyetje.

“A e ke tradhtuar gruan”, ka qenë pyetja drejtuar Gjikos.

Artisti pejan ia ktheu përgjigjen menjëherë duke thënë: “Po të kisha tradhtuar nuk do të isha këtu”.

Dyshja janë së bashku prej shumë vitesh dhe kanë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.

Ata nuk ka dyshim se janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradë.

Related Posts

Tha se Flori Mumajesi nuk i kthen mesazhet, Fifi: E kam lënë të qetë, po pres të më shkruajë vetë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi e ftuar në Top Arena ka zbuluar se si po shkon miqësia e saj me Flori Mumajesin, pas deklaratës së pa ditëve…

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Ish-banorja e “Big Brother Vip 2”, Dea Mishel, ka rrëfyer në studion e Top Arena se është përballur me shumë komente negative, pas ndërhyrjes së vështirë që…

Konfirmohet banori i parë i Big Brother VIP Albania 4?

Edicioni i katërt i Big Brother VIP Albania mund të nisë më shpejt se ç’mendoni. Tashmë kanë filluar përgatitjet e po ashtu edhe emrat e mundshëm se…

QKUK-ja me laboratorë të ndryshkur, por saktësia e analizave s’vihet në dyshim

Në ambiente me lagështi e ndryshk, laborantët e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) kryejnë mijëra analiza në ditë – të gjakut, të pështymës, të urinës e…

Vdes gazetari shqiptar nga Shkupi

Isuf Kadriu, korrespondent i Radios Evropa e Lirë në Shkup, ka vdekur papritur të dielën në moshën 52-vjeçare. Kadriu ka raportuar për REL-in prej Shkupit prej vitit…

Edona James: Prej e vogël kam pas qejf me qenë nuse, me qenë e vyeshme

Edona James së fundmi ka treguar se interesimi i saj për gjërat femërore ka qenë qysh kur ajo ka qenë e vogël. E ftuar në ATV, Edona…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *