Mark Zuckerberg reagon ndaj fotos së tij të edituar që çmendi rrjetin

Fotoja e edituar është marrë nga videoja e publikuar në ‘Instagram’ nga vetë bashkëthemeluesi i ‘Facebook’, i cili njoftonte se ‘Meta’ do të publikojë një version të ri të inteligjencës artificiale.

Në foton e edituar, Mark shfaqej me kaçurrela të shkurtra, me pak mjekër ngjyrë xhenxhefili, i veshur me një bluzë të thjeshtë blu dhe varëse.

Cili është problemi? Doli që ishte e rreme.

Madje, as Marku nuk e di se kush e ka edituar foton e tij, i cili komentoi në një postim në ‘Instagram’: ‘Mirë, po këtë kush e ka bërë?’.

Ndonëse nuk dihet kush e ka bërë, ndjekësit u marrosën me pamjen e tij në foton e edituar.

Njëri shkroi: ‘E sheh çfarë i bën mjekra një burri?’.

Ndërsa një tjetër: ‘Mark Zuckerberg duhet të rrisë vërtetë mjekrën… sepse, po Zaddy.’

Por duket se Mark e ka marrë në konsideratë rritjen e mjekrës! Ai postoi një fotografi të briskut me një ‘emoji’ të menduar, shoqëruar me këngën ‘They Don’t Love It’ nga Jack Harlow, që flet për një look më të shkujdesur.

Teksti ‘F**k shaping my beard up, I’m like the scruff’ sugjeron që artisti preferon një pamje më natyrale dhe të çrregullt sesa një mjekër të rregulluar në mënyrë perfekte.

Ndoshta e ka brejtur kureshtja! Megjithatë, do të ishte një ndryshim i lezetshëm, apo jo?

Shiko foton:

Related Posts

Dua Lipa: Dua të thyej paragjykimet e botës për Kosovën, atje nuk ka më luftë

Ylli i estradës britanike, Dua Lipa, nuk është turpëruar asnjëherë për origjinën e saj shqiptare, edhe pse ka lindur në Britaninë e Madhe në vitin 1995 për…

Ish-banorja e “BBV” shfaqet pa grim, ndjekësit nuk e njohin

Ish- banorja e spektaklit televiziv “BBVK2”, Santiana është tejet aktive në rrjete sociale, ku poston spesh foto të ndryshme. Së fundmi, ndjekësit e saj kanë reaguar për…

Nuk e njihnit, ky është burri i Françeska Muratit

Françeska Murati e cila ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip” me eliminimin nga shtëpia më e famshme duket se i është…

Rike Roçi “çmend” rrjetin, nxjerr gjoksin në fushë

Rike Roçi është banorja e “BBVA”, e cila aktualisht po e shijon famën e marrë nga ky spektakël. Rikja, fokus iu dha formave truporë, ku vëmendje morri…

Batuta për të shoqin u bë virale, Françeska tregon çfarë i tha Ergysi kur e takoi! Ish-banorja e BBV zbulon kush fshihej pas veshjeve të saj të shtrenjta

Françeska Murati, banorja e Big Brother Vip 3, e cila u largua mbrëmjen e djeshme (18 maj) nga shtëpia vip, ka folur në lidhje me batutën që…

Adriana Matoshi përkrah Meritonin, ja çfarë vargje i dedikon

Finalja e madhe e BBVA është afër. Më 25 maj do të shpallet fituesi i këtij edicioni. Në mesin e pesë finalistëve është moderatori kosovar, Meriton Mjekiqi….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *