Pasuria e Vjosa Osmanit – Baton Haxhiu: Ajo e Prindoni duan të ikin në Australi

Gazetari Baton Haxhiu teksa po diskutonte pasurinë e presidentes Osmani në Pressing në T7 tha se ajo dhe bashkëshorti i saj po parapërgatiten për kthim në Australi.

“Me një fjali kjo është një parapërgatitje për kthim në Melbourne (Australi) sepse nuk ka logjikë tjetër”, tha Haxhiu pasi që e pa kronikën që flitej për pasurinë e Osmanit.

“Nuk ka logjikë tjetër, një milion pasuri të gjitha shiten dhe ndërgjegjja nuk i lë me qëndru brenda një rrëfimi social të Kosovës dhe nuk befasohem pse Vjosa dhe Prindoni kanë rrëfim pasuror të tillë. Rrëfim pushtetarësh në gjithë regjionin”, tha Haxhiu.

Related Posts

Dua Lipa: Dua të thyej paragjykimet e botës për Kosovën, atje nuk ka më luftë

Ylli i estradës britanike, Dua Lipa, nuk është turpëruar asnjëherë për origjinën e saj shqiptare, edhe pse ka lindur në Britaninë e Madhe në vitin 1995 për…

Ish-banorja e “BBV” shfaqet pa grim, ndjekësit nuk e njohin

Ish- banorja e spektaklit televiziv “BBVK2”, Santiana është tejet aktive në rrjete sociale, ku poston spesh foto të ndryshme. Së fundmi, ndjekësit e saj kanë reaguar për…

Nuk e njihnit, ky është burri i Françeska Muratit

Françeska Murati e cila ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother Vip” me eliminimin nga shtëpia më e famshme duket se i është…

Rike Roçi “çmend” rrjetin, nxjerr gjoksin në fushë

Rike Roçi është banorja e “BBVA”, e cila aktualisht po e shijon famën e marrë nga ky spektakël. Rikja, fokus iu dha formave truporë, ku vëmendje morri…

Batuta për të shoqin u bë virale, Françeska tregon çfarë i tha Ergysi kur e takoi! Ish-banorja e BBV zbulon kush fshihej pas veshjeve të saj të shtrenjta

Françeska Murati, banorja e Big Brother Vip 3, e cila u largua mbrëmjen e djeshme (18 maj) nga shtëpia vip, ka folur në lidhje me batutën që…

Adriana Matoshi përkrah Meritonin, ja çfarë vargje i dedikon

Finalja e madhe e BBVA është afër. Më 25 maj do të shpallet fituesi i këtij edicioni. Në mesin e pesë finalistëve është moderatori kosovar, Meriton Mjekiqi….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *