Foto ekskluzive nuk mbaron me kaq! Të tjera pamje të Eglës jashtë ‘BBV3’ FOTO

Burime ekskluzive për Iconstyle, 2 ditë më parë bënë me dije se Egla Ceno, e skualifikuar nga formati i ‘BBV3’, nuk gjendej në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’, por ishte jashtë ambienteve të shtëpisë çka binte ndesh me pamjet që produksioni publikoi për aktoren.

Mbrëmjen e djeshme, këto pamje të publikuara prej produksionit u shfaqën dhe për banorët e tjerë, teksa mësuan se Egla nuk ishte larguar përfundimisht prej formatit. Moderatori Ledion Liço, bëri me dije se Egla kishte qenë e izoluar për 48 orë por pamjet e publikuara nga redaksia jonë tregojnë të kundërtën.

Sakaq pamje të reja po qarkullojnë kudo nëpër rrjet, ku vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli, pak momente më herët ka bërë një postim në Instastory teksa ka siguruar një fotografi të Eglës e cila ka qenë jashtë shtëpisë përgjatë këtyre ditëve që hiqej si e izoluar.

Related Posts

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Arbenita publikon foto atraktive nga Egjipti

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te kerkuara. Se fundmi ajo ka udhetuar drejt Egjiptit, ku sigurisht nuk munguan fotot per ndjekesit e saj te shumte….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *