Roza Lati ‘shokon’ me deklaraten në BBVA: Këtë vit abortova një fëmijë, pastaj rraha…

Afër mëngjesit, banorët e BB VIP kanë qenë duke diskutuar, teksa Roza po qendronte me Julin, Riken, Erjolën dhe Gracianon ka vendosur tu hapë zemrën banorëve.

Ajo ka treguar se këtë vit ka abortuar një fëmijë, ndonse mbrapa është bërë pishman.

“Këtë vit abortova një fëmijë. Sepse s’ka qenë partneri personi i duhur, edhe prap ndonse kam gjyku ftoht kur i kam degjuar rrahjet e zemrës në eko dhe më pas e kam hequr, në shtëpi kam rrahur veten me grushta.

Kam dënuar veten dhe vetëm Sasha më ka parë sepse qeni tjetër më kishte ngordhur.

Prandaj jam futur këtu se ka qenë viti që humba dy qen dhe hoqa dorë nga një beb që e dua shumë. Madje i kisha premtuar mamit se do e bëja një beb 33 vjeç.

Tani jam 35 por prap kur bëra llogarit, dua ti jap fëmijës familje të shëndetshme, jo si unë dhe prandaj e bëra këtë gjë”.– ka thënë Roza.

Related Posts

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që…

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *