Derisa Meritoni nuk po i ndal puthjet me Ilnisen, ja çfarë po bën ish partnerja e tij Egesta

Meriton Mjekiqi është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip Albania 3.

Kjo për shkak të historisë që ka treguar për djalin e tij dhe ndarjen me ish partneren.

Meritoni ka filluar një lidhje brenda shtëpisë së BBVA me Ilnisen ku shpesh shihen në momente intime.

Nga ana tjetër Egesta po e jeton jetën e saj duke mos i interesuar për të tjerët.

Ajo ka publikuar një InstaStory ku shihet se ka dal në Vienë me shoqet e saj në një restaurant me pamje të bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Related Posts

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Arbenita publikon foto atraktive nga Egjipti

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te kerkuara. Se fundmi ajo ka udhetuar drejt Egjiptit, ku sigurisht nuk munguan fotot per ndjekesit e saj te shumte….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *