Me ish-vjehrrën e Violetë Kukaj, Eni Çobani i çon mesazh këngëtares nga zyrja e saj

Kohë më parë, përmes emisionit të saj, Eni Çobani shpërfaqi publikisht betejën e ish-vjehrrës së Violetë Kukaj me këngëtaren në fjalë për çështje pasurore.

Pretendimet e familjes ishin për kalim të patundshmërive tek Violeta nga bashkëshorti Faiku në një gjendje të paaftësisë së tij mendore për ta bërë një veprim të tillë me vullnet të plotë dhe i pa manipuluar.

Atëbotë, Çobani deklaroi se çështjes do t’i shkojë deri në fund dhe me gjasë kështu po bën!

Ditën e sotme, ajo ka pritur në zyrë ish-vjehrrën dhe ish-kunatën e këngëtares.

Në një video LIVE me ndjekësit e saj, Eni Çobani është shprehur:

‘Ne jemi në zyrën time. Sot më ka ardhur një zonjë shumë e nderuar, Metije Retkoceri.

E vërteta do shkoj deri në fund dhe nuk e lëmë asgjë në mes.

Mos keni shqetësim se unë jam një shqiptare si ju por në dallim nga ju i dua shumë njerëzit dhe të vërtetën.

Çfarë filloj nuk e lë, e vazhdoj deri në fund.

Sot do bëhet prokura pranë zyrës sime për të vazhduar me gjyqin’.

Avokatja ka potencuar se zonja Metije në moshë të shtyrë vazhdon të jetë jashtë dhe jeton në shtëpinë e xhaxhait.

Video e plotë në vijim.

Related Posts

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që…

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *