E tmerrshme: Vajza 13-vjeçare në Pensilvani ther për vdekje nënën pasi ia mori iPhone-in

Një vajzë e mitur po akuzohet se ka therur me thikë nënën e saj në Wilkes-Barre të Pensilvanisë pasi ia kishte marrë telefonin iPhone, thanë zyrtarët e policisë.

Siç raportohet, oficerët e kanë gjetur gruan me shumë plagë në trup dhe të gjakosur.

Fatkeqësisht vdekja e saj u konstatua në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu, në shtëpi u gjet edhe një 11-vjeçar, i cili po ashtu ishte i therur me thikë, por jashtë rrezikut për jetën, raporton Newsweek, transmeton Sinjali.

Vajza13-vjeçare u arrestua për vrasje, e po ashtu edhe për akuza të tjera.

Identiteti i saj është bërë i ditur publikisht nga forcat e rendit ndonëse ajo është e mitur.

Related Posts

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Arbenita publikon foto atraktive nga Egjipti

Arbenita Ismajli eshte nje nga modelet me te kerkuara. Se fundmi ajo ka udhetuar drejt Egjiptit, ku sigurisht nuk munguan fotot per ndjekesit e saj te shumte….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *