Tragjike në Shqipëri, raportohet për 8 të vdekur në një aksident trafiku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri, ku një makinë e tipit “Benz” humbi drejtimin dhe ka rënë në anën e lumit Vjosa.

Nga ky aksident raportohet se kanë humbur jetën 8 persona, të cilët dyshohet se janë emigrantë nga Lindja e Mesme, ndërsa shoferi i makinës nga qyteti i Shkodrës, shkruan TCH.

Nga fotot e publikuara, makina shihet e shkatërruar plotësisht.

Siç raportohet tutje, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili nën drejtimin e Prokurorit po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

/GazetaSinjali/

Related Posts

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që…

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *