Çmenduri në Turqi, tifozët e Trabzonspor sulmojnë lojtarët e Fenerbahces (VIDEO)

Skena të çmendura sonte në kampionatin turk. Skuadra e Fenerbahce mori një fitore 3-2 në transfertën ndaj Trabzonsporit që nuk është pritur mirë nga vendasit.

Lojtarët e Fenerbahces festuan në mesin e fushës dhe tifozët vendas pushtuan menjëherë fushën. Futbollisti Osayi-Samuel rrëzon dy prej tyre, portieri Livakovic goditet me grusht në fytyrë, Batshuayi godet njërin nga pushtuesit, njëri nga tifozët vendas gjithashtu sulmon Mert Müldür me flamurin e këndit.

Fenerbahce është duke luftuar për titullin kampion me Galatasaray.

TFF'den Trabzonspor - Fenerbahçe maçı açıklaması

Related Posts

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që…

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *