“Qysh me jetu pa ty”, gruaja e kosovarit që vdiq nga aksidenti tragjik në Itali me fjalë prekëse

Nga aksidenti i rëndë para disa dite ka ndodhur në Itali. Në këtë aksident ka mbetur i vdekur, Hysni Qestaj. Ai ishte duke vozituar veturën e tipit…

Braziliania u mbush vithet me vaj silikoni vajzave në Tiranë. ‘Viktima’: Jam penduar

Një braziliane po bën në Shqipëri po josh të reja shqiptare që kërkojnë perfeksionin dhe i fton në një shtëpi, ku u promovon ‘ndërhyrjen’ me vaj silikoni…

Mban titullin e njeriut më të moshuar në botë, John Tinniswood tregon sekretin e jetëgjatësisë

111-vjeçari John Tinniswood nga Britania e Madhe aktualisht mban titullin e njeriut më të moshuar në botë. Kjo pasi mbajtësi i mëparshëm i titullit, Juan Vicente Perez…

Ky është momenti kur darsmorët harrojnë nusen pasi kunata me vallëzimin e saj mahnitë të gjithë (VIDEO)

Kur eshte puna tek darsmat, fokusi kryesishte eshte tek cifti qe sapo martohet por ne kete darsem ndodhi e kunderta, ketu kunata e mori te gjithe vemenden…

Dafina Zeqiri shtatëzënë? Këngëtarja shuan heshtjen, zbulon të vërtetën

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të komentuara si nga profesioni ashtu edhe nga jeta private e saj. Para pak kohe ajo ka postuar një foto me…

Ori Nebiaj: C`te lidhur Romeo dhe Heidi? Ata nuk kane kryer s““`ks akoma me njeri tjetrin!

“Manipuluese! Mbyt pisllëqet e veta duke shpikur”- Ilnisa Agolli shpërthen ndaj Egla Cenos: Do t’ia kthejë Zoti 400 herë më keq nëse…

Pasditen e sotme (6 prill) Ilnisa Agolli ka shpërthyer ndaj Egla Cenos, duke e cilësuar manipuluese që bën lojë të pisët duke shpikur gjëra që të mbulojë…

Romeo i derdh pijen në gjoks, Erjola shpërthen në lot dhe mbyllet në tualet

Teksa javët kalojnë dinamikat në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ sa vinë dhe shtohen. Mëngjesin e sotëm, Erjola është shfaqur e revoltuar me Romeon, pasi sipas saj,…

Ju kujtohet ‘Taramelja’, Ja cfare ka ndodhur se fundmi ne jeten e tij: Alketen e uroj per cdo feste, ndonjehere me pergjigjet..

Xhejson Bafti i njohur ndryshe si Taramelja ishte i ftuar ne emisionin Zgjohu me Mcn ku tregoi per jeten e tij dhe endrrat per te ardhmen. Tashme…

Pas veprimit të Romeos, Erjola Doci mbyllet në tualet , aktori i qëndron te dera: Hajde të sqarohemi!

Një gjest i Romeo Veshajt, i cili i ka derdhur në dekolte një pije, ka mërzitur dhe acaruar tej mase Erjola Docin, e cila është mbyllur në…