Ana Lleshit i ndodhë e papritura i publikohen video me një mashkull në sh tra t !!! - Science News

Ana Lleshit i ndodhë e papritura i publikohen video me një mashkull në sh tra t !!!

Pas ndarjes nga Arsimi, Ana Lleshi ka nisur një lidhje të re, të paktën këtë ka lënë të kuptohet me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka marrë një surprizë romantike, të cilën e ka ndarë me të gjithë, asaj i kanë dhuruar një buqetë me trëndafila me mbishkrime dashurie, të tilla si “Ti je zemra ime”, “Të dua shumë”.

Për më tepër, Ana e ka shoqëruar foton e buqetës me këngën e Miriam Canit “Sa shumë të dua” dhe me një shkrim ku thotë: “Ti më bënë të buzëqesh”. Ende nuk dihet se kush është mashkulli që ia ka marrë zemrën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.