Uncategorized Archives - Science News

Category: Uncategorized

“DALILA I DEJAN ĆE SE POMIRITI!” Rešila da progovri

Задруга је српски ријалити-шоу аутора Жељка Митровића. Шоу се приказује од 6. септембра 2017. године, са великим успехом, иако су оцене и реакције критичара наставље да расту све негативније. Шоу је од тада настављао бити хит за Pink. Шоу прати групу разноликих такмичара, познатих под називом задругари, који заједно живеRead More

Reagimi i fundit i Donaldit mund të jetë një replikë pas ironisë së Florit dhe Einxhel Shkirës!!!

Moderatorja Ori Nebijaj foli për programin “Pushime On Top” kur ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku ndër të tjera tha: “Ne i kemi hyrë punës me kokë për Pushime on Top, ai (Flori Gjini) akoma nuk ma ka konfirmuar nëse do të jetë me mua nëRead More

Lufta për klikime”, me cilët këngëtarë shqiptarë e ka këtë thumb Fifi??

Lufta për klikime” mes artistëve shqiptarë po ndihet goxha këtë verë! Këngë të shumta janë publikuar që janë bërë menjëherë hit, ku përmendim bashkëpunimin “Heart Attack” nga Noizy dhe Loredana si dhe “Pare” nga Butrinti, Mozzik dhe Tayna. Tashmë këngëtarët po ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me klikime. Lidhur me klikimet, ka ardhurRead More

Kush është djali që i ka marrë zemrën? Alvisa Qarri publikon foto me të dashurin e ri!

Ish-konkurentja e emisionit “Për’puthen”, Alvisa, mesa duket e paska gjetur dashurinë e saj. Ajo ka postuar disa foto së fundmi, ku duket se po shijon disa ditë pushime në qytetin e Barcelonës. Por ajo çfarë ra në sy ishte fotoja me një mashkull misterioz në të cilën Alvisa shkruan “tëRead More

Einxhel dhe Flori íronízuan Donaldin, ky i fundit i thumbon keq! (VIDEO)

Moderatorja Ori Nebijaj foli për programin “Pushime On Top” kur ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku ndër të tjera tha: “Ne i kemi hyrë punës me kokë për Pushime on Top, ai (Flori Gjini) akoma nuk ma ka konfirmuar nëse do të jetë me mua nëRead More

E rëndë në Pogradec/ Burri rreh gruan!

Një 65-vjeçar nga Pogradeci ka rënë prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.   Mësohet se e shoqja e 65-vjeçarit cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pogradec. Njoftimi i policisë Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e PolicisëRead More

E rëndë! Autobusi del nga rruga dhe kthehet përmbys, raportohet se 15 veta kanë dhënë shpirt!

Një aks ident i rëndë u regjistrua ditën e sotme në rajonin perëndimor të Turqisë. Një autobus me pasagjer ka dalë nga rruga dhe është për mbysur duke shkaktuar të paktën 15 vik tima e duke pla gosur 15 të tjerë.   Ngjarja e rëndë ndodhi në autostradën që tëRead More

DEJAN PRIŠAO FILIPU CARU: Usledio ozbiljan razgovor PA URADILI NEOČEKIVANO

Задруга је српски ријалити-шоу аутора Жељка Митровића. Шоу се приказује од 6. септембра 2017. године, са великим успехом, иако су оцене и реакције критичара наставље да расту све негативније. Шоу је од тада настављао бити хит за Pink. Шоу прати групу разноликих такмичара, познатих под називом задругари, који заједно живеRead More

SVE OČI UPRTE U NJU: Viki OTKRILA DA LI SE KAJE ZBOG OVOG ŠTO JE URADILA

Задруга је српски ријалити-шоу аутора Жељка Митровића. Шоу се приказује од 6. септембра 2017. године, са великим успехом, иако су оцене и реакције критичара наставље да расту све негативније. Шоу је од тада настављао бити хит за Pink. Шоу прати групу разноликих такмичара, познатих под називом задругари, који заједно живеRead More

Osmakčić snimio PORUKU za Viki – OVE REČI niko nije OČEKIVAO!

Задруга је српски ријалити-шоу аутора Жељка Митровића. Шоу се приказује од 6. септембра 2017. године, са великим успехом, иако су оцене и реакције критичара наставље да расту све негативније. Шоу је од тада настављао бити хит за Pink. Шоу прати групу разноликих такмичара, познатих под називом задругари, који заједно живеRead More