admin, Author at Science News

Author: admin

Njihuni me aktorët e serialit me të ri në Alsat M do të habiteni cili aktor i serialit “Me Fal” do të luaj!

Beni Birakma është një serial i përditshëm televiziv turk në zhanrin e dramës shkruar nga Nebahat Küçükazay, me regji të Focus Film dhe me regji të Gürsel Ateş. Seriali, i cili përbëhej nga 4 sezone, përfundoi me episodin e 630 të transmetuar më 18 qershor 2021, duke bërë një finale.Read More

Beniada dhe Romeo janë në një lidhje dashurie bashk,ja çfarë than ata në emisjon ?!

Sonte në “Me lër të flas” ishin të ftuara Beniada Nishani,Megi Pojani dhe Gjiko. Në një bised Romeo i tha Beniades se është shumë e bukur,interesante dhe se të kam shumë xhan,kjo gjë e vuri në siklet Beniaden e cila i tha Romeos se ti po flirton me mua dheRead More

Beniada bën deklaraten e fort “Einxhel është k…. më e madhe nuk do ti flasi kurr”

Prej disa ditësh në mediat rozë, po përflitet se dy ish-banoret e “Big Brother VIP”, Einxhel dhe Beniada nuk flasin më. Është thënë se shkak janë bërë disa komente të mamasë së modeles kundër moderatores. Së fundmi, ka reaguar vetë Beni, e cila përmes një video në Instastory ka treguarRead More

Me në fund Beatrix flet për lidhjen e Borës dhe Donaldit !!!

Për herë të parë pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj ka dal me një intervistë ku ka folur edhe për Borën dhe Donaldin. Beatrix tha se atyre ja uron lumturi.   “Është një pyetje të cilën po ma parashtrojnë të gjithë nëse ata kanë gjetur lumturinë edhe unëRead More

Bora Zemani jep lajmin e papritur: Jam shumë e emocionuar !!!

Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të drejtimit të emisionit “Për’puthen”, por më së shumti për jetën e saj personale. Moderatorja e emisionit të dashurisë, ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale se sapo ka xhiruar puntatën e fundit të Për’puthen.    Read More

Mos më braktis episodi 1 (Pamje)

Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë. Sa i përket serialit “Mos më braktis” ky serial luan ngaRead More

Momenti kur Myzhganit i prishet darsma , atë e plag.osin ditën e darsmes dhe..(VIDEO) Momenti kur Myzhganit..

Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë. Sa i përket serialit “Më fal” ky serial luan nga eRead More

Momenti kur Myzhgan ndihet shume e lumtur pasi që.. (VIDEO) Momenti kur Myzhgan..)

Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë. Sa i përket serialit “Më fal” ky serial luan nga eRead More

Feridja ishte e alivanosur kur Yamani e shpëton nga dhun.imi , por kur zgjohet shef..(VIDEO) Feridja

Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë. Sa i përket serialit “Më fal” ky serial luan nga eRead More

Momenti kur Feriden e pér dhûñôñ Zaferi për hák márrjé (VIDEO) Momenti kur Feriden e pér dhûñôñ Zaferi për hák márrjé

Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë. Sa i përket serialit “Më fal” ky serial luan nga eRead More