Efekti i FERO-s edhe Getinjo lë muzikën për t’iu përkushtuar familjes dhe fesë

Efekti i FERO-s edhe Getinjo lë muzikën për t’iu përkushtuar familjes dhe fesë   Getoar Aliu is at London Central Mosque. roopeSnsdt5701g481ft89gu0i40fmhh5ac34i8fca9i14h8ma016tmm7110  · London, United Kingdom  ·  Muslim brothers Zoti ju dashte

Publikohet kalendari i Ramazanit 2024

Kanë mbetur edhe pak ditë deri te fillim i Muajit të Shenjtë mysliman dhe Bashkësia Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut ka publikuar kalendarin e Ramazanit për…

Ky është momenti kur i shpëton jetën në sekondin e fundit, shikoni se ku kishte mbetur (VIDEO)

VIDEO VIRALE / Ky është momenti kur këtij personit i shpëton jetën në sekondin e fundit nga go di tja e trenit – shikoni se ku kishte…

Historiani serb çon peshë gjithë Ballkanin/ Amerika po i ndihmon shqiptarët, ja plani

Jσvɑn Deɾetíq i cili në mediumin e Beσgɾɑdít “sɾbíjɑ dɑnɑs” për shkruhet si historian kontravers në një bísedë për këtë portal kɑ thënë shumë fjɑlë fyse ndɑj…

Nëna në Gjakovë e çon në Polici të birin, thotë se 15-vjeçari është përdorues i drogës dhe agresiv

Numri i rasteve të dhunës në familje ka marrë përmasa shqetësuese në vendin tonë, pasi çdo ditë persona të ndryshëm përfundojnë në pranga si të dyshuar për…

Skena trishtuese/ Diqka e quditshme i vrau të gjithë bagëtinë, pronari me lot në sy (VIDEO)

Skena trishtuese/ Diqka e quditshme i vrau të gjithë bagëtinë, pronari me lot në sy (VIDEO)

Voziti me shpejtësi 263km/h në Malishevë dhe e publikoi videon në “Tik Tok”, gjobitet 300 euro dhe i konfiskohet patentë shoferi

Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Gjakovë ka ndërmarr masat e duhura operative dhe hetimore dhe ka arritur të identifikojë veturën dhe shoferin i cili kishte bërë…

“Kam parë Erjola Doçin duke bërë s**s”- Roza Lati befason me deklaratën për moderatoren

Moderatorja, Roza Lati ka habitur me deklaratën e saj teksa u ka rrëfyer banorëve të Big Brother Vip, se ka parë prezantuesin Erjola Doçi duke bërë seks….

Nëna e djalit të vrarë shpërthen në lot gjatë seancës: Ma ke vra djalin për bukë t’gojës, veç në vdeksha se…

Nëna e të miturit të vrarë, A.M., Selvete Muja ka thënë se djali i saj ende e ka të vendosur lulen në bankën e shkollës. “Shko në…

Aleksandër Spiriq mohon që u rrah brutalisht nga Radojçiqi

Kryetari i Komunës paralele së Mitrovicës, Aleksander Spiriq, në mediat serbe e ka mohuar që ai është në video ku shihet Milan Radojciq duke e rrahur brutalisht. Në…