Ky është plazhi ku nuk mund të futen të gjithë, ja pamjet se çfarë i ndodhi kësaj gruaje (VIDEO)

Ky është plazhi ku nuk mund të futen të gjithë, ja pamjet se çfarë i ndodhi kësaj gruaje (VIDEO)

Familja kërkon ndihmë për djalin e tyre 2-vjeçar, i duhet transplanti i veshkës

Familja Zhara nga Peja ka kërkuar ndihmë për djalin e tyre dyvjeçar Leart Zharan, të cilit i duhet transplanti i veshkës, shkruan Gazeta Sinjali. Nëna e tij,…

Babai i Sibelës që u vetëvra: Nëna e saj e çoi në këtë rrugë, kishte lidhje me Altin Çokun

Shpërndarja e një fotoje intime në TikTok u bë shkak i vetëvrasjes së 27-vjeçares Sibela Abedini. Nëna e një vajze u hodh nga tarraca e katit të…

Vesës ia “sjellin” ish të fejuarin në studio?!

Bukuroshja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, është bërë subjekt i një shakaje të mprehtë në “Shok Podcast”, ku moderatori Fis Juniku ka sjellë një moment humoristik lidhur me…

Don Xhon publikon video +18 me një vajzë “misterioze” lakuriq

Reperi i njohur nga Drenica, Don Xhoni vazhdon të marr vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë me çdo veprim që bën. Së fundmi ai ka publikuar…

Kjo është pasuria e njeriut të VV-së që u arrestua në Bullgari nën dyshimet për trafikim njerëzish

Emri i Hasan Krasniqit nuk ishte edhe aq i njohur për opinionin kosovar. Krasniqi famën e mori më 1 mars të këtij viti. U raportua se është…

“Merma jetën o Zot”/ E afërmja e viktimës së ngjarjes në Lushnjë shpërthen në lot

Lushnja është tronditur mesditën e sotme nga një shpërthim i fuqishëm që i mori jetën një personi. Fillimisht në spitalin qëndror të qytetit kanë mbërritur edhe të…

Video më e fuqishme në Gjermani, ky është një i paralizuar prej vitesh, me një të kërsitur kokën ngrihet në këmb

Ky është një hoxhë apo terapist qe njihet si Hoxhë nga Uzbekistani që ka pretenduar se ka shëruar shumë njerëz. Videot e këtij marin miliona shikime e…

Grekja 50 vjeçe dëshiron një burrë shqiptarë, ja kushtet

Kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale është bërë virale një video ku shihet një grua 50 vjeçare me kombësi greke, e cila po shfaq interesim që për…

Nuk ua merr mendja! Ky qytet shqiptarë mban rekordin për femrat beqare dhe më të bukura

Nuk ua merr mendja/ Ky qytet shqiptarë mban rekordin për femrat beqare dhe më të bukura Vlenë të theksohet se kjo matje ishte bërë në vitin 2018…