Sara Gjordeni hodhi dyshime për daljen e tij papritur nga BBV, a do ta vijojë Bardhi lidhjen e ish-banoren edhe nëse ka familjen kundër? Ja si u përgjigj këngëtari

Bardhi Idrizi ndërpreu mbrëmjen e djeshme garën e tij në “Big Brother VIP 3” pasi mori lajmin se nëna e tij ishte në gjendje të rënduar shëndetësore, por duke ngritur dyshime tek e dashura e tij, Sara Gjordeni, se diçka e tillë mund të jetë e stisur.

Në një intervistë pasi la shtëpinë, Bardhi është shprehur pwr “Fan Club” se pretendimet e Sarës nuk i ka dëgjuar, ndërsa shtoi se do t’i gjykojë situatat pasi të takohet me familjen.

Ndër të tjera, ai është pyetur edhe nëse do të vijojë lidhjen me Sarën nëse familja e tij është kundër, ku u shpreh se “dua të dij si është nëna, për këto pyetjet e tjera nuk kam koment”.

Sarën e ke quajtur edhe nënë e fëmijëve të tu, a do të vinte keq nëse familja jote nuk do ta përqafonte këtë romancë?

Bardhi: Po do më vinte keq, por do pres, do takoj me familjen pikë së pari se nuk di si janë, si është gjendja e nënës se ajo është primare.

Do shkoje kundër aprovimit të tyre ?

Bardhi: Dua të dij si është nëna, për këto pyetjet e tjera nuk kam koment, as që po mundem ti mendoj.

Vazhdimisht në Prime, Sara hodhi vazhdimisht dyshime se ndoshta familja juaj nuk është ndoshta dakord me lidhjen tuaj, si u ndjeve?

Bardhi: Këtë nuk e paska dëgjuar se nuk isha aty, mezi po pres ti takoj dhe me i gjyku në mënyrë të drejtë.

Advertisements

A do jeni bashkë ti edhe Sara?

Bardhi: Shpresoj edhe besoj që po.

Related Posts

Ana Skrel “djeg” rrjetin me një fotografi ku dukej tejet joshëse, komeni i Robertit merr vëmendjen

Lidhja e Roberti Berishës me modelen e njohur Ana Skrel ka qenë ndër më të komentuarat në mediet e shtypit rozë dhe ndër më të shumtat që…

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *