Sabiani zbulon pse Monika nuk e ftoi në ditëlindje dhe nëse këngën “Tradhtare” e ka për të!!! - Science News

Sabiani zbulon pse Monika nuk e ftoi në ditëlindje dhe nëse këngën “Tradhtare” e ka për të!!!

Konkurrenti i “Big Brother Vip 2”, Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, ku na ka treguar për jetën e tij pas largimit nga Big Brother.
Artisti ka folur dhe për marrëdhëniet e krijuara në emision, qofshin këto të krijuara apo të prishura.

 

 

Pak kohë më parë aktorja, Monika Lubonja ka festuar ditëlindjen, por ashtu si u vu re nga të gjithë, edhe pse kishte të ftuar shumë miq nga BB VIP, Sabiani mungonte. Sipas aktores, Sabianin nuk e kishte ftuar me justifikimin se nuk kishte më marrëdhënie me të.
Ndërkohë Sabiani në anën tjetër ka thënë se ndoshta ka harruar, por mes tyre mesa di ai nuk ka hatërmbetje, pasi sipas tij në momentin që janë takuar dhe parë janë përqafuar. Edhe pse nuk kanë më marrëdhënie, Monikës i ka ngelur hatri duke menduar se kënga “Tradhëtare” e Sabianit, i dedikohet asaj.

 

Ndonëse sipas Sabianit kjo nuk është aspak e vërtetë, pasi ai nuk e ka patur dedikim për aktoren.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.