Dedikimi i Luizit për Kiarën apo dhoma e bardhë e Eglës? Ja kush arriti më shumë klikime për 24 orë!

Egla Ceno është kryefjala e këtij sezoni të “Big Brother VIP”.

Aktorja është komentuar shumë për situata të ndryshme në shtëpi, mirëpo një zarf i zi solli skualifikikim e saj nga gara.

Megjithatë, një publik i tërë u bë lëmsh pas një videoje të publikuar ditën e djeshme nga faqja zyrtare e Big Brother VIP në Instagram.

Në postim shihet pikërisht Egla, e izoluar në një dhomë të bardhë, e vetme, larg pjesës tjetër të banorëve.

E mes gjithë pikëpyetjeve për rikthimin e Eglës në reality show, diçka tjetër ka tërhequr vëmendje; numri i madh i shikimeve që ky postim ka arritur në Instagram, plot 3.7 milionë në më pak se 24 orë.

Një shifër rekord e arritur në një kohë mjaft të shkurtër, ndërsa në rrjet kanë filluar krahasimet me dedikimin e Luiz Ejllit për partneren e tij, Kiara Tito, e realizuar në sezonin e kaluar të Big Brother VIP.

Asokohe, dedikimi i Luizit u publikua në 14 shkurt dhe për 24 orë arriti të grumbullojë plot 2.9 milionë shikime, brenda 1 muaji rreth 9 milionë shikime, ndërsa deri më sot, ky postim ka kaluar shifrën e 16 milionë shikimeve dhe 176 mijë pëlqimeve.

Shifra të frikshme, por krahasuar në vetëm 24 orë, postimi i Eglës është ai që ka arritur më shumë shikime në gjithë sezonet e “Big Brother VIP”!

Diçka e tillë mund të vërtetohet edhe nga një artikull i bërë prej nesh 1 vit më parë, ku tregohet qartë numri i shikimeve që ka grumbulluar dedikimi i Luizit.

A do arrijë postimi i Eglës të thyejë rekordin total të Luiz Ejllit, në postimin prej më shumë se 16 milionë shikimesh?

Related Posts

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *