Besi konfirmon ndarjen, Xhensila bën lëmsh rrjetin

Së fundmi Bes Kallaku ka konfirmuar në “Ferma VIP” ndarjen nga partnerja e tij prej vitesh, Xhensila Myrtezaj.

Ai u tregoi fermerëve se në shtëpi bëhet vetëm me fëmijët dhe se me Xhensilën janë si të huaj.

Mirëpo teksa Besi konfirmoi ndarjen, një veprim i Xhensilës ka trazuar rrjetin.

Në këngën e saj më të fundit, të shumtë kanë qenë komentet ku e mbështesnin Xhensilën për ndarjen nga Besi, teksa një prej tyre shkruan: “Uroj përsëri të jeni bashkë me Besin”, koment i cili është pëlqyer nga Xhensila.

Ajo konfirmoi gjithashtu se kënga e re i dedikohet Besit.

Shiko foton:

Related Posts

Santiana e tepron me fotoshop, ndjekësit ia nxjerrin në pah dallimin

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana Maloku është mjaftë aktive në mediat sociale. Teksa ajo ka ripostuar një video të saj në ‘Instagram’ ndjekësit kanë…

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri publikon barkun në këtë gjendje

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte. Ajo nuk dha asnjë koment…

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Në një postim të fundit, ajo shfaqet…

Reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qenë kryetemë në vëmendjen e shtypit rozë për shkak të spekulimeve për divorcin e tyre. Deri më tani nuk ka pasur…

Diola Dosti nga pushimet me Erolld Belegun u dërgon selam këtyre personave

Diola Dosti ka nisur pushimet në një nga ishujt më luksoz në Bali. Nga Bali sot postoi disa imazhe, por vëmendje mori “selami i dërguar”, përmes fotografive….

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Që prej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *