Njihuni me aktorët e serialit me të ri në Alsat M do të habiteni cili aktor i serialit "Me Fal" do të luaj! - Science News

Njihuni me aktorët e serialit me të ri në Alsat M do të habiteni cili aktor i serialit “Me Fal” do të luaj!

Beni Birakma është një serial i përditshëm televiziv turk në zhanrin e dramës shkruar nga Nebahat Küçükazay, me regji të Focus Film dhe me regji të Gürsel Ateş. Seriali, i cili përbëhej nga 4 sezone, përfundoi me episodin e 630 të transmetuar më 18 qershor 2021, duke bërë një finale.

 

 

Emre, djali më i vogël i familjes Sayar, mbaroi praktikën në Amerikë dhe u kthye në vend. Ndërsa e gjithë familja po e përjeton lumturinë e kësaj, ata nuk e dinë që jeta e tyre do të ndryshojë me të ftuarit që do të vijnë në shtëpinë e tyre në të njëjtën ditë. Esin, e cila është shoqja universitare e Anne Arzus, është e vendosur të martojë vajzën e saj me Emren. Ai do të përdorë të gjitha llojet e armëve për këtë qëllim. Në Stamboll, ku Emre shkon për t’u takuar me Cansu, rruga e tij kryqëzohet me Zeynep. Dhe me këtë takim, të gjitha ekuilibrat ndryshojnë si në familjen tonë ashtu edhe në jetën e Emres.

 

Në serial do të jetë edhe aktori i njohur i serialit Me Fal Murati.

 

Gökberk Yıldırım si Jusuf
Jusufi është një djalosh vetëmohues në moshën 28-30 vjeç, i dhënë pas familjes, mjaftueshëm për të lënë degën e Inxhinierisë Mekanike që studioi për të arsimuar vëllain e tij Firuze dhe për të filluar jetën. Mert është i hapur dhe i sinqertë. Motra e parukieres Müjgan Gönül ka vite që janë dashuruar me njëri-tjetrin dhe qëllimi i tyre i vetëm është të martohen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.