Beniada dhe Romeo janë në një lidhje dashurie bashk,ja çfarë than ata në emisjon ?! - Science News

Beniada dhe Romeo janë në një lidhje dashurie bashk,ja çfarë than ata në emisjon ?!

Sonte në “Me lër të flas” ishin të ftuara Beniada Nishani,Megi Pojani dhe Gjiko.

Në një bised Romeo i tha Beniades se është shumë e bukur,interesante dhe se të kam shumë xhan,kjo gjë e vuri në siklet Beniaden e cila i tha Romeos se ti po flirton me mua dhe se je sikur një maçok.

 

Pyetja e Donaldit për Beniaden ishte nese ajo është në një lidhje dashurie,ku kjo e fundit i tha se po jame në një lidhje dashurie me vetën time…

Se çfarë po ndodhë në mes të Beniades dhe Romeo mbetet për tu par ditëve në vazhdim…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.