Bora Zemani jep lajmin e papritur: Jam shumë e emocionuar !!! - Science News

Bora Zemani jep lajmin e papritur: Jam shumë e emocionuar !!!

Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të drejtimit të emisionit “Për’puthen”, por më së shumti për jetën e saj personale.

Moderatorja e emisionit të dashurisë, ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale se sapo ka xhiruar puntatën e fundit të Për’puthen.

 

 

Teksa ndodhej në studion e programit së bashku me Olsa Muhametin dhe Arjan Konomin, moderatorja u shpreh se është shumë e emocionuar duke zbuluar se arsyeja është pikërisht përfundimi i sezonit të “Për’puthen.”

Nuk dihet nëse do të ketë një sezon tjetër nën moderimin e Bora Zemanit, megjithatë mbetet për t’u parë.  Ajo është në drejtimin e Për’puthen prej dy vitesh tashmë, duke patur shumë sfida për të. Por problemi më i madh i moderatores ka qenë me konkurrentën mbi 40 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published.