Rastësi? Nora Istrefi dhe e dashura e re e Robertit, kanë të njëjtin tatuazh në pjesën e njëjtë të trupit - Science News

Rastësi? Nora Istrefi dhe e dashura e re e Robertit, kanë të njëjtin tatuazh në pjesën e njëjtë të trupit

Robert Berisha ka pak kohë prej kur ka zyrtarizuar lidhjen e tij të re të dashurisë.

Ai ka zbuluar se është në lidhje me modelen shqiptare, Laureta Maqedonci.

Ndërsa pasi ai zbuloi lidhjen e re u raportua në media se raporti i tij me ish partneren, njëherit këngëtaren, Nora Istrefi, ka pësuar krisje.

Kjo pasi menjëherë pas këtij lajmi ata nuk ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Por nuk e dinim që Nora dhe e dashura e re e Robertit kanë një detajë të përbashkët.

Ato kanë të njëjtin tatuazh dhe në të njëjtën pjesë të trupit.

Në pjesën e krahut këngëtarja dhe modelja kanë tatuazh një revole.

Kjo mund të jetë thjesht një rastësi tejet interesante

Leave a Reply

Your email address will not be published.