Xhuli Nura: Jam rrëzuar 100 herë në jetën time, kam humbur para – çohem me rëndësi

Xhuli Nura është një nga personazhet më të pranishme në media e shtypin rozë.

Ajo trajton tema nga më të ndryshmet përmes rrjeteve sociale, e shpesh jep edhe këshilla.

Në një të fundit, ajo ka folur për sfidat e jetës, me të cilat përballet thuajse çdo njeri.

Modelja nga Drenica thotë se nuk është e rëndësishme sa rrëzohesh, por se sa herë ngritesh pas saj.

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova thekson se çdo njeri bën gabime, e që më pas mëson prej tyre.

“Kjo është që rinisë gjithmonë i them, bëni gabimet e juaja, mos u frikësoni, jeta është plot sfida. Por kur e ke guximin dhe fortësinë, atë dashurinë për jetën rrëzohesh, ani çka ka që rrëzohesh. Unë jam rrëzuar 100 herë në jetën time, kam investuar në biznese që nuk ia ka vlejtur. Kam humbur pare, po çka ka gajle, paret bëhen”, u shpreh ajo.

E njëjta tutje tha: “Okej, më ka keqtrajtuar dikush nuk janë krejt njerëzit e këqij, okej fatkeqësisht më është bërë padrejtë, më kanë marrë vendin e parë të dytë s’ka rëndësi edhe, unë e di që e bëj timen prapë çohem është me rëndësi. Nuk është rëndësi sa herë rrëzohesh, por është me rëndësi sa herë ngritesh”.

Related Posts

U aksidentua në vendin e punës, kërkohet ndihmë për shërimin e Leutrimit

Leutrim Mustafës nga Mitrovica Veriore i nevojiten 27 mijë euro për shërim. Sipas njoftimit të familjarëve ai kishte pësuar lëndime të rënda në aksident në vendin e…

Cila është arsyeja? Stresi paraqitet në Polici, shoqërohet nga i ati

Reperi Stresi është paraqitur ditën e sotme në Komisariat. Ai ka ndarë me video momentin kur futet brenda Komisariatit të Policisë në Tiranë. Sikurse edhe shihet, reperi…

Misi i Maqedonisë ra nga lartësia duke bë “selfi”, theu 11 brinjë

Ish-Miss Maqedonia, modelja dhe influencuesja Emilia Rozman është vajza e cila së fundmi u rrëzua dhe u plagos rëndë në parkingun pranë “Gjirit të Eshtrave” në Ohër….

Dafina dhe Kreshniku nisin përgatitjet për dasmë, publikojnë foto

Nuk ka shumë muaj që Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji po shijojnë romancën e tyre. Madje, çifti kanë nisur edhe planifikimet për dasëm….

Pak pamje nga shtëpia super luksoze e Valdrin Sahitit

Disejnatori  i njohur, Valdrin Sahiti po bëhet gati të hyjë në shtëpinë e re. Ndonëse e ndajnë pak muaj nga finalizimi i gjithë projektit të paraparë, ditëve…

E bija feston ditëlindjen, Bes Kallaku prek me urimin e tij

Komediani Bes Kallaku ka ndarë një urim emocionues, por edhe prekës me rastin e ditëlindjes së vajzës së tij nga romanca me Xhensila Myrtezajn, Ajkës. Përmes urimit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *