“Prekja e artë” e Messit- Si i ra lojtarit më të mirë në botë ta mbante Lamine Yamalin në krah si foshnje?

Yllit në ngritje, Lamine Yamal, i është publikuar një fotografi si foshnje me një nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit Lionel Messi. Në fotografi, Messi shihet duke e mbajtur në krahë yllin spanjoll.

Fotoja e Messit dhe Yamal, e realizuar në vitin 2007, tërhoqi vëmendjen pasi u postua në Instagram nga babai i Yamal, Mounir Nasraoui, javën e kaluar me mbishkrimin: “Fillimi i dy legjendave”.

Fotografia tregon Yamalin – i cili ishte vetëm disa muajsh – në një vaskë plastike blu, me Messin duke buzëqeshur dhe duke ia zgjatur dorën atij.

Ndiqeni videon më poshtë për ta parë të plotë storien:

Related Posts

Të paktën tre të vdekur dhe shumë të lënduar – Dalin detaje të reja nga shembja e skeleve në Zvicër

Të paktën tre persona vdiqën dhe tetë u lënduan këtë të premte kur skelat u shembën nga një ndërtesë 19-katëshe në ndërtim në qytetin perëndimor zviceran të…

U aksidentua në vendin e punës, kërkohet ndihmë për shërimin e Leutrimit

Leutrim Mustafës nga Mitrovica Veriore i nevojiten 27 mijë euro për shërim. Sipas njoftimit të familjarëve ai kishte pësuar lëndime të rënda në aksident në vendin e…

Cila është arsyeja? Stresi paraqitet në Polici, shoqërohet nga i ati

Reperi Stresi është paraqitur ditën e sotme në Komisariat. Ai ka ndarë me video momentin kur futet brenda Komisariatit të Policisë në Tiranë. Sikurse edhe shihet, reperi…

Misi i Maqedonisë ra nga lartësia duke bë “selfi”, theu 11 brinjë

Ish-Miss Maqedonia, modelja dhe influencuesja Emilia Rozman është vajza e cila së fundmi u rrëzua dhe u plagos rëndë në parkingun pranë “Gjirit të Eshtrave” në Ohër….

Dafina dhe Kreshniku nisin përgatitjet për dasmë, publikojnë foto

Nuk ka shumë muaj që Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji po shijojnë romancën e tyre. Madje, çifti kanë nisur edhe planifikimet për dasëm….

Pak pamje nga shtëpia super luksoze e Valdrin Sahitit

Disejnatori  i njohur, Valdrin Sahiti po bëhet gati të hyjë në shtëpinë e re. Ndonëse e ndajnë pak muaj nga finalizimi i gjithë projektit të paraparë, ditëve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *