Kaq e bukur qenka gruaja e Jul Dedes

Quhet Armanda Deda dhe është bashkëshortja e aktorit Jul Deda. Armanda dhe Juli u njohën që në rini të hershme, që kur ishin ende adoloshentë. Siç kuptojmë,…

Kapi “mat” gruan duke bërë s*ks me nipin, burri përfundon në burg: U fut te rafti për t’u …

Një qytetar nga Kavaja tregoi në “Stop” se si martesa e tij e parë përfundoi me një fatkeqësi, pasi bashkëshortja ndërroi jetë në tragjedinë e Gërdecit. Ai…

Babai i një vajze të vogël, ja kush është 29-vjeçari shqiptar që humbi jetën në aksident

Një 29-vjeçar shqiptar, ka humbur jetën pas një aksidenti të rëndë në Itali, ku është përplasur me një kamion. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10…

Simon Porte Jacquemus dhe partneri i tij Marco Maestri jane bere baballaret e dy binjakeve Mia dhe Sun.

Simon Porte Jacquemus dhe partneri i tij Marco Maestri jane bere baballaret e dy binjakeve Mia dhe Sun. “Mia and Sun, mire se erdhet ne toke dashurite…

Krenaria e shqiptarëve, Mira Murati, nga sot anëtare e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë!

Shefja e shërbimeve teknologjike të OpenAI, Mira Murati, poeti i njohur nga Kosova, Lulzim Tafa dhe profesori në Universitetin e Birminghamit, Gëzim Alpion janë pranuar sot si…

Zgjedhjet në Maqedoni, Bujar Osmani në përparësi të madhe ndaj Arben Taravarit, ja si votoi diaspora

Sot u votua nga diaspora për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, ku nesër mbahet raundi i parë dhe në garë janë shtatë kandidatë e në mesin…

Humbi me shumë se 80 kilogramë, Armonda do ta ‘shkrijë’ Falmurin me këtë veshje

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre. Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë…

LAJMI I FUNDIT: Jepen kaq vite burgim për të akuzuarit për rastin e dhunimit të 11 vjeçares

Gjykata Themelore në Prishtinë ka marr vendim ndaj grupit të parë prej shtatë personave në rastin e dhunimit të 11 vjeçares. Gazeta Insajderi merr vesh se janë…

Pasuria e Vjosa Osmanit – Baton Haxhiu: Ajo e Prindoni duan të ikin në Australi

Gazetari Baton Haxhiu teksa po diskutonte pasurinë e presidentes Osmani në Pressing në T7 tha se ajo dhe bashkëshorti i saj po parapërgatiten për kthim në Australi….

Njëri në gjumë, tjetri duke shikuar TV – Detaje nga dita tragjike e vrasjes së Gjyljeta Ukella

Vrasja e 43 vjeçares nga Peja, Gjyljeta Ukella nga bashkëshorti i saj 45 vjeçar, Edmond Lajqi, mëngjesin e 16 prillit ka tronditur mbarë Kosovën. Dy nga fëmijët,…